Żywe wianki bożonarodzeniowe

Uwielbiasz tworzyć własne dekoracje? Kochasz niepowtarzalny, gwiazdkowy klimat i chcesz zapewnić sobie jeszcze większą dawkę świątecznej magii? Cudowne, pachnące igliwiem wianki bożonarodzeniowe na drzwi lub stół wyglądające, jak gdyby dopiero co oprószył je śnieg, zawładną Twoim sercem i duszą!

Każda z tych unikatowych ozdób wykonana jest z żywej jodły, więc możesz mieć pewność, że będzie prezentować się fenomenalnie przez długi czas. Wystarczy szczypta kreatywności, aby stworzyć z nich prawdziwe, bożonarodzeniowe arcydzieła: wystarczy dodać ulubione bombki, różnokolorowe kokardy, figurki, sznurki i co tylko chcesz. Zaproś do zabawy całą rodzinę, a wkrótce powstanie efektowny wieniec na Boże Narodzenie, którego nie ma nikt inny. Nie bój się eksperymentować z dodatkami, możesz wykorzystać też suszone pomarańcze, korę cynamonu czy lampki LED na druciku – możliwości są prawie nieograniczone.

Spraw, by tegoroczne Boże Narodzenie był wyjątkowe – kup wianek na stół lub drzwi „Szadziowy Las” bądź jeden z pozostałych wzorów! Najmniejsze z produktów mają średnicę ok. 30 cm, największe natomiast ponad 60 cm.