Dekorowane choinki na święta&wianki&stroiki Boże Narodzenie "Leśna Rapsodia''

Dekorowane choinki na święta&wianki&stroiki Boże Narodzenie “Leśna Rapsodia” oryginalna kolekcja dekoracji świątecznych.

Piękne sztuczne  choinki świąteczne,dekoracyjne wianki i niespotykane stroiki udekorowane naturalnymi ozdobami.

Oryginalne choinki świąteczne w rozmiarach od 200 cm. do 50 cm. wraz z wiankami w rozmiarach od 70 cm. do 40 cm. oraz stroiki świąteczne w rozmiarach dł. 100 cm. dł. 60 cm. i okrągły o szer. 40 cm.  Dekoracje są piękne ,niespotykane,wyglądają bardzo naturalnie.

Można je dodatkowo podświetlić światełkami led lub dodatkowo ozdobić świątecznymi dekoracjami.

Do tej kolekcji wykonujemy także świąteczne girlandy nad kominek,okno czy parapet,duże stojące dekoracje świąteczne w donicach lub inne kompozycje według upodobań naszych klientów.

Choinki wyglądają wspaniale i bardzo naturalnie,stawiamy je solo lub w rodzinach z innymi kompozycjami z tej rodzinki dekoracji.

Dekorowane choinki na święta&wianki&stroiki Boże Narodzenie “Leśna Rapsodia to pasja i praca polskiego florysty i rękodzielnika.

Dekoracje świąteczne bardzo trwałe i solidne – wykonywane ręcznie ze ringach, zdobione ręcznie, co daje ich niepowtarzalność i gwarancję, że nie zobaczymy nigdzie identycznego wianka jak nasz.
Oryginalne, niespotykane wianki bożonarodzeniowe wykonane przez polskich florystów i rękodzielników.
Piękne, niespotykane ozdoby bożonarodzeniowe do powieszenia lub położenia w formie świątecznego stroika.
Po dołożeniu świec i dekoracji idealnie spełniają funkcję wieńcy adwentowych.
Serdecznie polecamy piękne, szadziowane wianki świąteczne naszej produkcji.