Osłonki i doniczki rustykalne

Dekoracje stworzone z naturalnych materiałów sprawiają, że wnętrze od razu staje się o wiele bardziej przytulne i pełne ciepła. Każdy z nas – nawet jeżeli sobie tego do końca nie uświadamia – w głębi duszy pragnie przecież kontaktu z pięknem przyrody. Osłonki i doniczki rustykalne to dodatek, który fantastycznie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach skandynawskich, ale również wszystkich innych, w których dominuje minimalizm. Produkty nie posiadają żadnych sztucznych ozdób i kiczowatych upiększeń – są wykonane z surowego drewna brzozowego ze wszystkimi jego sękami i nieregularnościami, dzięki czemu każdy z tych pojemników florystycznych jest unikatem.

Osłonki rustykalne ze sklepu Total-Deco są bardzo wszechstronne. Możesz użyć ich jako bazy pod dekoracje nagrobne, ale nic nie stoi też na przeszkodzie, aby w doniczce zasadzić ulubione zioła albo kwiaty. Do wyboru masz modele o różnorodnym kształcie i wymiarach, na pewno znajdziesz coś pasującego 🙂

Wybierz oryginalne, polskie rękodzieło – rustykalne doniczki i osłonki z drewna brzozowego to powiew leśnej świeżości w Twoim domu!