Stroiki wielkanocne/ozdoby wielkanoc

Najważniejsze Święta wszystkich chrześcijan zbliżają się wielkimi krokami. W tym szczególnym czasie warto poświęcić choć chwilę na przygotowanie aranżacji domu lub pomieszczeń firmowych – dzięki Total-Deco z łatwością osiągniecie zamierzony efekt! Przygotowaliśmy dla Was unikatowe stroiki wielkanocne wykonane z przepięknych sztucznych kwiatów wyglądających jak żywe, uroczych ceramicznych zajączków i innych dodatków. Wśród nich królują zwłaszcza jajeczka w naturalnych kolorach, czyli tradycyjne symbole nowego życia.

Nasze ozdoby na Wielkanoc wspaniale będą się prezentować na stole lub komodzie, a ogromna różnorodność modeli pozwoli zaspokoić potrzeby estetyczne nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wiosenne kompozycje kwiatowe do dekoracji

Każda z naszych kompozycji to dzieło polskiego florysty i rękodzielnika, nie są to tandetne stroiki wielkanocne produkowane seryjnie w fabryce. To dlatego prezentowane ozdoby są tak wyjątkowe – tworzy je utalentowany artysta, który wkłada mnóstwo serca w swoją pracę, co widać po jakości wykonania. Zadbano tutaj o nawet najmniejszy detal, dzięki czemu kompozycje kwiatowe dodają niesamowitego blasku każdemu rodzinnemu spotkaniu.

Zamówcie stroiki i ozdoby na Wielkanoc w swoim ulubionym stylu: skandynawskim, minimalistycznym bądź rustykalnym, a będą cieszyć Wasze oczy przez wiele lat.

Ozdobne koszyki na święconkę

To jedna z najważniejszych ozdób wielkanocnych, nie może jej zabraknąć podczas uroczystego śniadania w Wielką Niedzielę, czyli dzień zmartwychwstania naszego Pana. Koszyczki z naturalnej wikliny, udekorowane dodatkowo kwiatkami w pastelowych kolorach, skradną serce dosłownie każdemu! Chętnie wykonamy pasujące do nich wianki lub inne ozdoby, jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł.

Dekoracje nagrobne i stroiki wielkanocne na cmentarz

Wielki Tydzień to również czas wspominania ukochanych bliskich, którzy w tym roku nie zasiądą z nami przy stole. W ofercie znajdziecie eleganckie, dobrze obciążone kompozycje nagrobne, których nie zwieje nawet silny wiatr. Polecamy również gotowe stroiki na cmentarz lub flokowane podkłady, dzięki którym stworzycie własne kompozycje z kwiatów uwielbianych przez bliskich Waszemu sercu członków rodziny lub przyjaciół.

Zapraszamy do składania zamówień. Wybierz ręcznie robione ozdoby świąteczne i zadbaj o wyjątkową aranżację domu lub firmy!