STROIKI BOŻONARODZENIOWE BIAŁE

 STROIKI BOŻONARODZENIOWE Z NASZEJ PRCOWNI

Kiedy z całą rodziną  czekacie na święta, dzieci na choinkę oraz mikołaja, pragniecie wypełnić wasze domu aurą świątecznego klimatu mamy sposób aby ten czas urozmaicić, już ubieramy dom by czuć w nim było święta .Jest przy tym wiele zabawy i śmiechu , a nasza kreatywność nie zna granic. Pięknie udekorowanie domu cieszą nas a w szczególności dzieci. Święta Bożego Narodzenie to magiczny czas na który czekamy cały rok i każdy z niecierpliwością marzy aby przyszły do nas jak najszybciej.  Pewnie niektórzy z was już zastanawiacie się jakie dekoracje będą towarzyszyły wam w te święta umilić. Chcielibyś was zainspirować naszymi pracami.

 JAK OZDOBIĆ DOM W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA?

 Podpowiadamy oraz dajemy szeroki wybór stroików na święta Bożego Narodzenia. Każda z naszych dekoracji jest oryginalnie oraz nietuzinkowo zdobiona. Każda z nich również wprowadza niepowtarzalny klimat świąteczno-zimowy. Stroiki świąteczne stały się bardzo popularną dekoracją po którą tak chętnie sięgamy. Nasza pracownia ma wiele propozycji w rozmaitych stylach aby każdy znalazł coś dla siebie. Każdy stroik wykonany jest z bajecznie ośnieżonym bieluśieńkich gałęzi i gałązeczek.

 

stroiki bożonarodzeniowe

Nasze stroiki bożonarodzeniowe mają różnorodne formy, tradycyjnie udekorowane świątecznymi dodatkami ale także z nowoczesnymi wyszukanymi ozdobami. Pomysłów na dekoracje świąteczne domu jest całe mnóstwo. Są typowo świąteczne, które ustawiamy przed samymi świętami, ale są takie, które mogą nas cieszyć na długo przed świętami. Są to dekoracje z szyszek, prawdziwe gałęzie choinek, orzechy, pięknie pachnące suszone owoce cytrusowe oraz goździkami lub cynamonem. Nasze propozcyje możecie kochani sprawdzić w galerii, oraz na naszym sklepie: https://totaldeco.pl/rodzaj/stroiki-swiateczne/

DEKORACJE BOŻONARODZENIOWE Z PACHNĄCYMI SUSZONYMI CYTRUSAMI.

stroik-wieniec adwentowy

Stroik udekorowany suszem z cytrusów oraz naturalnymi szyszkami. Całość dopełniają 4 świeczniki o nietuzinkowej formie. https://totaldeco.pl/produkt/stroiki-swiateczne/piekny-swiateczny-stroik/

Kochani dajcie znać jak podobają się nasze propozcycje stroików świątecznych, napiszcie opinię oraz zerknijcie w naszą galerie stroików bożonarodzeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *